By using our service you accept the use of cookies.

Axel BÄCKMAN

1860–1941, Sweden

Also known as: AB

Name: BÄCKMAN
Birth: 1860
Died: 1941
En Vetenskaplig Föreläsning by Axel BÄCKMAN

En Vetenskaplig Föreläsning (Executed ca. 1915)

Price SEK 350 (€38)
Estimated SEK 800
Skämtteckningar (9) by Axel BÄCKMAN

Skämtteckningar (9)

Price SEK 900 (€102)
Estimated SEK 1,200
Norrländskt Lanskap by Axel BÄCKMAN

Norrländskt Lanskap

Price SEK 200 (€19)
Estimated SEK 900