By using our service you accept the use of cookies.

Berta HANSSON

1910–1994, Sweden

Also known as: BH, Bertha Hansson

Name: HANSSON
Birth: 1910
Died: 1994
Kvinnoansikte by Berta HANSSON

Kvinnoansikte

Price SEK 1,200 (€140)
Estimated SEK 1,500
Telestolpar by Berta HANSSON

Telestolpar

Price SEK 800 (€96)
Estimated SEK 800
Lappmarksbyn by Berta HANSSON

Lappmarksbyn (-43)

Price SEK 2,700 (€295)
Estimated SEK 3,000
Musik by Berta HANSSON

Musik

Price SEK 1,000 (€110)
Estimated SEK 1,000
Sista Fågeln by Berta HANSSON

Sista Fågeln

Price SEK 7,000 (€782)
Estimated SEK 6,000
Kvinna Med Telefon by Berta HANSSON

Kvinna Med Telefon

Price SEK 0 (€0)
Not sold
Estimated SEK 1,500
Barnhuvud by Berta HANSSON

Barnhuvud

Price SEK 2,200 (€229)
Estimated SEK 2,000
Morgonbön by Berta HANSSON

Morgonbön

Price SEK 4,400 (€431)
Estimated SEK 1,500