By using our service you accept the use of cookies.

Niels WALSETH

1914–2001, Denmark

Also known as: Søderberg Carl, Boehm L,

Name: WALSETH
Birth: 1914
Died: 2001
Kvinna Med Getter I Alplandskap by Niels WALSETH

Kvinna Med Getter I Alplandskap

Price SEK 750 (€82)
Estimated SEK 2,000
Fiskare På Strand by Niels WALSETH

Fiskare På Strand

Price SEK 800 (€89)
Estimated SEK 2,000
Landskapsbild Med Hus Och Kvinna by Niels WALSETH

Landskapsbild Med Hus Och Kvinna

Price SEK 2,800 (€336)
Estimated SEK 4,000
Gårdsmotiv by Niels WALSETH

Gårdsmotiv

Price SEK 1,000 (€114)
Estimated SEK 3,000
Flicka Med Getter by Niels WALSETH

Flicka Med Getter

Price SEK 1,800 (€171)
Estimated SEK 2,000