By using our service you accept the use of cookies.

Rune HAGMAN

1914, Sweden

Also known as: RH

Name: HAGMAN
Birth: 1914
Kvinna by Rune HAGMAN

Kvinna

Price SEK 1,500 (€161)
Estimated SEK 3,000
Den Röda Fjädern by Rune HAGMAN

Den Röda Fjädern (-42)

Price SEK 1,100 (€127)
Estimated SEK 2,000
Gatuscen Med åsna Och Vagn by Rune HAGMAN

Gatuscen Med åsna Och Vagn

Price SEK 1,000 (€113)
Estimated SEK 1,500
Bygge by Rune HAGMAN

Bygge

Price SEK 4,000 (€425)
Estimated SEK 1,200
Ryttare by Rune HAGMAN

Ryttare

Price SEK 800 (€78)
Estimated SEK 1,200
Dolfi by Rune HAGMAN

Dolfi (1972)

Price SEK 800 (€75)
Estimated SEK 1,200