By using our service you accept the use of cookies.

Karin STACKELBERG

1877–1957, Sweden

Also known as: Lagerberg-Stackelberg

Name: STACKELBERG
Birth: 1877
Died: 1957
Barnporträtt Föreställande Syskonen Karin, Brita Och Sven Lagerberg. Utförd På Råda Säteri Sannolikt Efter Ett Fotografi Från 1887 by Karin STACKELBERG

Barnporträtt Föreställande Syskonen Karin, Brita Och Sven Lagerberg. Utförd På Råda Säteri Sannolikt Efter Ett Fotografi Från 1887 (1887)

Price SEK 8,000 (€961)
Not sold
Estimated SEK 40,000
I Vaggan by Karin STACKELBERG

I Vaggan (1915)

Price SEK 950 (€111)
Estimated SEK 3,000
Damporträtt by Karin STACKELBERG

Damporträtt

Price SEK 800 (€92)
Estimated SEK 1,500